Online objednávka
Naše akce
Menu i o víkendu!!!

Podmínky užití provozovatele webové stránky www.sokolpetrvald.cz (dále jen Web). Lenka Hečková, IČ: 68910738, adresa pobočky: Sokolská 858, 735 41 Petřvald (dále jen Provozovatel).

 

 

 

1. Úvodní ustanovení

 

Provozovatel provozuje Web za účelem propagace svých výrobků a produktů, které jeho prostřednictvím nabízí svým zákazníkům prostřednictvím internetu (dále jen Uživatel).

 

Tyto podmínky upravují práva a povinnosti osob využívajících Web a další související právní vztahy. Tento internetový obchod se řídí zákony ČR.

 

Poskytovatelem rozhraní pro příjem online objednávek a platební brány je společnost Nodens, s.r.o., IČ: 07174519, se sídlem, Dolní Marklovice 392, CZ 735 72 Petrovice u Karviné.

 

 

 

2. Předmět objednávky

 

Předmětem objednávky jsou zpravidla pokrmy, které Provozovatel vyrábí v souladu s platnými hygienickými a právními předpisy ve své provozovně a tyto nabízí svým zákazníkům v Provozovně, na osobní odběr nebo svým rozvozem.

 

Pokrmy jsou vyráběny čerstvé a jsou určeny k okamžité spotřebě.

 

Informace o obsažených alergenech jsou uvedeny na stránkách provozovatele, nebo je poskytne obsluha na vyžádání.

 

Uživatel provede objednávku pomocí Webu výběrem produktů, uvedením všech požadovaných údajů a odesláním objednávky prostřednictvím Webu.

 

Objednávka se stává závaznou okamžikem potvrzení ze strany Provozovatele, o čemž je Uživatel informován prostřednictvím e-mailu, příp. SMS.

 

 

 

3. Platba a doprava

 

Cena za objednávku je určena produkty a k nim příslušn

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

Bohatou nabídku Lechovických vín

Špičkovou českou a mezinárodní kuchyni

Firemní prezentace, rauty, večírky

Rodinné oslavy, svatby

Dětské hřiště, sportovní areál